Zoznámte sa: Multifunkčná šatka na dojčenie

Zoznámte sa: Multifunkčná šatka na dojčenie
31. októbra 2016 dudli
V Dojčenie

Materstvo je nádherné,

ale je to aj kus ťažkej práce. Eufóriu striedajú pocity zlyhania a niekedy aj depresie. Vieme. Tiež sme si tým prešli. Niekedy sa objaví maličkosť, ktorá spraví celé to „mamičkovanie“ príjemnejším. Presne o tom je náš nový produkt. Zoznámte sa s multifunkčnou šatkou na dojčenie.

baby-satky

1. Šatka na dojčenie

Každé bábätko je jedinečné. Niektoré detičky nemajú s cestovaním a dojčením na verejnosti problém, iné zas na verejnosti diskrétne nenadojčíte. Či už vaše bábo patrí do prvej alebo druhej skupiny, myslíme, že našu šatku na dojčenie si zamilujete. Jemná priedušná látka je príjemná pre bábätko aj mamičku.

 Prečo používať šatku na dojčenie?

  1. Dieťa sa zbytočne nerozptyľuje a sústredí sa iba na pitie. Je pravdepodobné, že vypije viacej mlieka, ako dieťa, ktoré má neustále podnety okolitého prostredia.
  2. Matka má pohodlie a nie je vystavená skúmavým pohľadom okoloidúcich, čo môže byť veľmi stresujúce.
  3. 360° ochrana pre extra súkromie počas dojčenia.
  4. Matka a dieťa sa môžu lepšie uvoľniť a bábätko sa lepšie nadojčí.
  5. Jednoduchšie dojčenie „on demand“, kedykoľvek a kdekoľvek si to bábätko zažiada.
  6. Už sa nemusíte ukrývať. Šatka na dojčenie poskytuje mamičke slobodu. Slobodu dojčiť, kdekoľvek sa jej zachce.

„Dojčite kedykoľvek a kdekoľvek.“

2. Štýlový kryt na autosedačku

Vyrobené z pružnej bambusovej látky – chráni vaše bábätko vždy, keď ste v pohybe. Látka je vhodná pre všetky ročné obdobia. Ochráni pred zimnými živlami a bacilmi. V lete poskytne príjemný tieň. Postráži aj to najcennejšie – spánok vašeho bábätka – kryt stačí natiahnuť na autosedačku. Vetranie je zabezpečené zhora a vďaka pružnej látke si vetrací otvor môžete upraviť ako sa vám páči. Na prechádzke držíte dobre mienené, no nie vždy čisté ruky okoloidúcich zvedavcov na uzde, keď bábätko pohodlne kontrolujete cez horný otvor.

3. Kryt na nákupný vozík

Zima, vlhko a chrípková sezóna. Nemyslím, že niekto z vás chce vedieť, čo všetko striehne na madlách nákupných vozíkov, do ktorých sadajú naše deti, zatiaľ čo my nakupujeme. Naše šatky tvoria bariéru medzi vaším dieťaťom a bacilmi na nákupnom vozíku. Ako bonus k tomu jemná, mäkká látka, ktorá pritúli, kým vy dopĺňate vašu špajzu.

Komentáre (0)

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Najlepšie ponuky priamo k vám