Kde sa vzalo DUDLI?

Kde sa vzalo DUDLI?

DUDLI je slovenská značka zameraná na doplnky pre dojčenie. DUDLI vzniklo začiatkom leta 2016 v Svätom Jure. Značku založila mama na materskej – Linda Mikesková, ktorá celý život snívala o vlastnom biznise. DUDLI vzniklo a stále sa zdokonaľuje popri starostlivosti o dve malé deti. Práve skúsenosti s dlhodobým dojčením a starostlivosťou o deti viedli k nápadu, priviesť na slovenský trh koncept multifunkčných, pružných šatiek na dojčenie. Ako matka dvoch detí som často čelila nepríjemným situáciám spojeným s dojčením na verejnosti. Pátranie po mieste pre pokojné

dojčenie neraz končilo neúspechom, pretože dojčenie, akokoľvek prirodzené je, na verejnosti jednoducho možné nebolo. Nepríjemné situácie sa vytratili so vznikom prvej šatky na dojčenie. Pominuli aj obavy zo zvedavých obzeračov. DUDLI šatky poskytujú 360° ochranu hrude aj chrbta. DUDLI šatky môžete použiť aj ako baldachýn na autosedačku alebo kryt na sedadlo nákupného vozíka. Podporujeme lokálnu ekonomiku a chceme dosiahnuť, čo najvyššiu kvalitu, preto sú naše šatky vyrábané ručne na Slovensku a v Čechách.

Dojčenie je nádherné. Je prirodzenou súčasťou materstva, tak ako materstvo je prirodzenou súčasťou tohto sveta. S DUDLI šatkami pocítite slobodu dojčiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Najlepšie ponuky priamo k vám